"Бдин" загуби от румънския "Калафат" насред Видин

"Бдин" загуби от румънския "Калафат" насред Видин "Бдин" /Видин/ загуби с 1:2 като домакин от румънския "Калафат" в контролна среща. Капитанът на видинчани Ивайло Иванов откри резултата в 35 минута на двубоя. С две попадения през второто полувреме в 61 и 84 минута румънският отбор обърна резултата в своя полза, като по този начин спечели срещата.
Това беше последна проверка за видинчани преди старта на пролетния полусезон. Другата седмица на 24 февруари "Бдин" гостува на "Ботев" /Козлодуй/.
Треньорът на видинчани Павел Огнянов бе избрал за титуляри на вратата Явор Райчев, защитници- Мартин Димитров, Денис Николов, Ивайлов Иванов (капитан), Стойчо Стойков, полузащитници- Людмил Иванов, Боби Борисов, Яне Кирилов и Георги Илиев, нападатели Тони Цветков и Кристиян Йошов.

16.02.2019, 16:00 часа