ОФК "Локомотив Мездра" победи с 5:0 "Янтра"/Полски Тръмбеш/

ОФК "Локомотив Мездра" победи с 5:0 "Янтра"/Полски Тръмбеш/ След реми като гост на „Вихър“ в Славяново, отборът на ОФК „Локомотив-Мездра“ записа убедителна победа с 5:0 на собствен терен над ФК „Янтра“/Полски Тръмбеш/.
Играчите на Николай Николов започнаха срещата със засилен натиск в средата на терена. В 23-та минута на срещата, след центриране в наказателното поле на Владимир Найденов, Валдемар Стоянов насочи топката с глава зад вратаря на гостите Радослав Рашков. Две минути по-късно Стоянов удвои головата си сметка, реализирайки добър пас от плеймейкъра на ОФК „Локомотив-Мездра“ Илия Илиев.
В 41-та минута преднината на „червено-черните“ стана класическа след точен пас на Кирил Кръстев към Владимир Найденов. Найденов успя да матира вратаря на гостите с точен изстрел близо до страничния стълб на вратата.
През втората част играчите на Николай Николов логично смъкнаха темпото, но и създадоха немалко голови положения. В 75-та минута на срещата Валдемар Стоянов се оказа най-съобразителен сред футболистите в наказателното поле и оформи своя хеттрик, насочвайки топката във вратата на ФК „Янтра“ след центриране от корнер на Иван Велчев.
В последните секунди на редовното време Владимир Найденов дублира головата си сметка, завършвайки успешно атака, преминала през Николай Михайлов и Николай Лазаров.
За отбора на ОФК „Локомотив-Мездра“ играха: Ивайло Сайков, Алекзандър Петров, Любослав Петров, Мирослав Божинов, Николай Михайлов, Владимир Найденов, Михаел Парасков (заменен в 75-ата минута от Веселин Русинов), Илия Илиев (46‘ Иван Велчев), Валдемар Стоянов, Кирил Кръстев (57‘ Николай Лазаров) и Марио Иванов.
12.03.2019, 15:38 часа