„Първа Атомна“ разби с 4:0 гостите от „Янтра“/Полски Тръмбеш/

„Първа Атомна“ разби с 4:0 гостите от „Янтра“/Полски Тръмбеш/ „Първа Атомна“ не срещна особени затруднения с борещия се за оставане в групата гостуващ тим на „Янтра"/Полски Тръмбеш/ и успя да го победи с 4:0 в среща от XXII кръг на Северозападната Трета лига. Възпитаниците на Валери Цветанов влязоха по-отпуснати в срещата и позволиха на своя съперник да създаде няколко суматохи пред тяхната врата, но бързо се коригираха и заиграха по-стабилно, като постепенно започнаха да налагат преса на своя противник, която даде резултат. В 15 минута стражът на гостите изчисти коженото кълбо в краката на Пламен Валериев, който мигновено изпрати технично топката към опразнената врата за 1:0. До края на първата част домакините пропуснаха още няколко положения за гол. Най-напред крайният лев бек Александър Герасимов получи отлична топка в наказателното поле, но нанесе твърде слаб удар, който беше уловен от вратаря. Последва отлична ситуация и за централния нападател  Александър Славейков, който стреля опасно, но покрай вратата на гостите. Така домакините се прибраха само с гол аванс след първите 45 минути.
Втората част започна вихрено за тях и след страхотен самостоятелен пробив на Любомир Василев, той намери Светли Валериев, който с едно докосване отклони топката към Славейков, който от своя страна технично насочи коженото кълбо в долния десен ъгъл на вратаря на гостите за 2:0. Последните две попадения паднаха в 89 и 90 минута на срещата, след два автогола на играчи на „Янтра“. Най-напред Трифонов центрира отдясно, където капитанът Николай Ганчев отклони с глава топката към вратата и в опита си да изчисти токата играч на гостите си отбеляза автогол за 3:0. В четвъртото попадение отново беше замесен Николай Ганчев, който центрира прострелно и принуди гостите да си отбележат нов автогол за крайното 4:0.
След тази домакинска победа съставът на „Първа Атомна“ събра актив от 29 точки, с което се изкачи с една позиция нагоре в класирането и вече заема 10 място в Северозападната Трета лига.
За състава на „Първа Атомна“ играха: Ивайло Върганов, Десислав Атанасов, Ивайло Маринов, Любомир Василев, Александър Герасимов /Станислав Йорданов 89 минута/, Людмил Николов, Николай Ганчев, Пламен Валериев / Валентин Валентинов 65 минута/, Пламен Трифонов, Светли Валериев. Александър Славейков.
Ето и всичките резултати от XXII кръг на шампионата в Северозападната Трета лига  и класирането:
„Ком“ /Берковица/ – „Спартак“ /Плевен/ – 0:2
„Вихър“ /Славяново/ – „Локомотив 1927“ /Дряново/ – 2:0
„Бдин 1923“ /Видин/ – „Партизан“ /Червен бряг/ – 0:0
ОФК „Локомотив“ /Мездра/ – „Ботев“ /Луковит/ – 0:0
„Янтра“ /Габрово/  – „Павликени“ /Павликени/ – 3:0
„Академик“ /Свищов/ – „Севлиево“ /Севлиево/ – 0:1
„Трявна“ /Трявна/ – „Левски 2007“ /Левски/ – 2:4