"Кариана" няма спиране, Халил с 2 гола срещу "Струмска слава"

"Кариана" няма спиране, Халил с 2 гола срещу "Струмска слава" "Кариана" продължава победния си ход в първенството. Воденият от треньора Веселин Великов тим от монтанското село Ерден са разправи с 2:0 като гост на "Струмска слава" (Радомир) и излезе начело в класирането на Втора професионална лига.
И двата гола за карианци отбеляза Реджеб Халил, който вече има 4 попадения в актива си. В 35-та мин. привлеченият от "Несебър" нападател бе изведен от Цветомир Тодоров и матира вратаря Драгомир Петков. Четири минути по-късно домакините останаха с 10 души на терена, след като Димитър Петков извърши грубо нарушение срещу Ивелин Илиев-Шакири и получи директен червен картон. Малко преди почивката след образцова атака подхваната от Цветомир Тодоров и продължена от Ивелин Илиев бе завършена успешно отново от Халил.
През второто полувреме удар на Георги Търтов срещна гредата, а до края на мача гостите играха разумни и не допуснаха опасности пред своята врата.

"Струмска слава" (Радомир) - "Кариана% (Ерден) 0:2

"Струмска слава": Драгомир Петков, Борислав Николов-кап., Димитър Буров, Мартин Костов, Димитър Петков, Калоян Евгениев (58-Октай Юсеин), Любомир Танев, Георги Янев (45-Николай Николов), Кристиян Китов (45-Христо Младенов), Лионел Матадос, Хуан Калдерон.  Треньор: Димитър Димитров.
"Кариана": Павел Станев, Мартин Николов, Николай Дичев, Георги Търтов (61-Ангел Цолов), Стоян Предев, Симеон Русев, Ивелин Илиев, Георги Чакъров (64-Георги Илиев), Реджеб Халил, Цветомир Тодоров, Евгени Игнатов-кап. (73-Ангел Бастунов). Треньор: Веселин Великов.

Голмайстори: 0:1 Реджеб Халил (35), 0:2 Реджеб Халил (45).

Главен съдия: Стефан Павлов.
Асистенти: Мирослав Желев, Васил Шавов.

Жълти картони: Борислав Николов, Хуан Калдеров (Струмска слава); Георги Търтов, Ангел Бастунов (Кариана).
Червен картон: Димитър Петков-39-та мин. (Струмска слава).