"Локомотив" помете с 4:0 "Ботев"/Враца/ в София

"Локомотив" помете с 4:0 "Ботев"/Враца/ в София "Ботев" /Враца/ претърпя тежка загуба в контрола от "Локомотив /Сф/. Домакините спечелиха с 4:0 на стадиона в квартал “Надежда”.
“Железничарите” бяха значително по-добрият тим на терена и можеха да победят и с още по-изразителен резултат. Два гола отбеляза новото попълнение Шоко, а по един гол добавиха Неманя Иванов и Светослав Диков. За гостите 90 минути игра Валери Божинов.
Резултатът бе открит от домакините в 17-ата минута чрез Неманя Еванов след корнер и разбъркване в пеналта. В 45-та мин. Илиян Стефанов изведе Шоко зад защитата, който премина покрай Митов и прати топката в мрежата въпреки опита за намеса на бранител на голлинията. В 53-ата минута "железничарите" вече водеха с 3:0. Шоко намери Диков в наказателното поле, който хладнокръвно прехвърли вратаря от малък ъгъл, за да отбележи третото попадение за домакините. Крайното 4:0 оформи Шоко в 85-та мин.
За "Ботев" започнаха: Митов, Иванов, Миланов, Керчев, Васев, Атанасов, Златински, Гаджев, Мечев, Домовчийски, Божинов.
12.10.2019, 21:22 часа