"Кариана" загуби с 0:2 гостуването на "Локомотив"/София/ /снимки/

"Кариана" загуби с 0:2 гостуването на "Локомотив"/София/ /снимки/ „Локомотив“ (София) победи с 2:0 „Кариана“ (Ерден) в мач от 15-ия кръг на Втора лига. “Железничарите” стигнаха до успеха през първата част, когато паднаха и двете попадения.
Резултатът бе открит в 30-ата минута. Тогава Илиян Стефанов напредна в наказателното поле и намери Цветомир Вачев, който откри. Пет минути по-късно преднината на домакините бе удвоена. При един далечен удар топката срещна гредата, а при добавката Светослав Диков я прати за втори път в мрежата.
През втората част „Локо“ можеше да стигне до още попадения, но Шоко, Диков и Стефанов пропуснаха. „Кариана“ също имаше няколко шанса поне да стигне до намаляване на резултата,  но не съумя да отбележи, като в последната минута дори гредата помогна на тима от “Надежда”.
Така с успеха си днес „Локомотив“ събра 28 точки в актива си и в момента заема уверено третата позиция с 28 точки в актива си. „Кариана“ от своя страна е девети с 19 точки.

„Локомотив“ (София) – „Кариана“ (Ерден) 2:0
1:0 Цветомир Вачев (30)
2:0 Светослав Диков (35)
10.11.2019, 17:49 часа