"Кариана" си тръгна с трите точки от празния стадион в Балчик

"Кариана" си тръгна с трите точки от празния стадион в Балчик Отборът на "Кариана" бързо се върна на победния път. Воденият от треньора Веселин Великов тим от монтанското село Ерден се наложи с 2:1 като гост на "Спартак" (Варна). И трите гола паднаха преди да е изтекъл още половин час от началото на мача.
Карианци поведоха в 15-та мин., когато капитанът им Евгени Игнатов-Бамзе с диагонален шут изпрати топка в мрежата. Две минути по-късно домакините изравниха чрез Иван Пеев, който засече с глава центриране от корнер. След изпълнение на корнер падна и победният гол отбелязан от Реджеб Халил в 27-та мин.
След почивката и пред двете врати имаше доста опасни ситуации, а удари на Халил и Николай Дичев срещнаха гредите на Християн Славов.
Мачът се игра пред празни трибуни заради наказанието на "Спартак".

"Спартак" (Варна) - "Кариана" (Ерден) 1:2

"Спартак": Християн Славов, Николай Томов, Васил Добрев, Иво Иванов, Архан Исуф, Янаки Смирнов (89-Мартин Янакиев), Стоян Иванов, Румен Николов-кап. (63-Ивайло Русев), Мирослав Георгиев (68-Антон Костадинов), Стефан Иванов, Иван Пенев. Треньор: Димитър Трендафилов.
"Кариана": Павел Станев, Мартин Николов, Георги Илиев, Георги Търтов (87-Георги Чакъров), Николай Дичев, Владимир Мичев (76-Диян Иванов), Ивелин Илиев (66-Ангел Цолов), Евгени Игнатов-кап., Цветомир Тодоров, Реджеб Халил, Християн Илиев. Треньор: Веселин Великов.

Голмайстори: 0:1 Евгени Игнатов (15), 1:1 Иван Пенев (17), 1:2 Реджеб Халил (27)

Главен съдия: Никола Петров.

Асистенти: Венцислав Банчев, Мартин Мачев.
Жълти картони: Янаки Смирнов (Спартак); Мартин Николов, Николай Дичев, Владимир Мичев, Цветомир Тодоров(Кариана).

Градски стадион в Балчик-на празни трибуни.
30.11.2019, 20:43 часа