Богдан Никифоров от Козлодуй стана шампион на България по кикбокс /снимки/

Богдан Никифоров от Козлодуй стана шампион на България по кикбокс /снимки/ 27-годишният Богдан Никифоров от Козлодуй стана шампион за България на Държавното първенство по кикбокс, което се проведе от 3-ти до 5-ти юли) в Пазарджик. Той се състезава в категория „мъже“ до 67 кг. в стил „фул контакт“.
В полуфиналния мач Никифоров победи състезател на СК ЦСКА-София, а на финала си спечели титлата от ВОКИЛ-Варна.
Състезанието беше квалификация за Европейското първенство при мъже и жени, което ще се проведе през декември тази година в Анталия, Турция.
Богдан Никифоров е състезател на СК „Golden Boy’s“ /Козлодуй/ с личен треньор Георги Вачев.
На състезателите от клуба им предстои участие в Държавното първенство в татами стиловете през месец август във Варна и след това Международен турнир в Козлодуй.
06.07.2020, 10:56 часа