"Кариана"/Ерден/ завърши 1:1 с "Хебър"/Пазарджик/ на лагера в Банско

"Кариана"/Ерден/ завърши 1:1 с "Хебър"/Пазарджик/ на лагера в Банско "Кариана" завърши наравно 1:1 с "Хебър" /Пазарджик/ във втората си проверка от лагера в Банско. Централният защитник на ерданчани Николай Дичев направи дузпа за гостите, а в края изравни.
В 30-та минута "Хебър" откри резултата от 11-метров наказателен удар. Пет по-късно вратаря на ерданчани Павел Станев бе изгонен за реплика срещу съдията и бе заменен от Юлиян Весков. Втората част премина под диктовката на карианци.
Няколко положения изпуснаха момчетата на треньора Веселин Великов. След центриране от малкото наказателно поле Георги Илиев прати топката над напречната греда. В 85-та минута след меле пред вратата на "Хебър" най-съобразителен се оказа Николай Дичев, който изравни 1:1.
В събота преди обяд "Кариана" играе контрола с ЦСКА 1948, след което се прибира в Ерден.
"Кариана": Станев, Дичев, Г.Илиев, Николов, Цолов, Предев, Личев, Петков, Търтов, Игнатов, Дамянов /Весков, Мичев, Пиеров, Цеков, Апостолов, Хр.Илиев/
09.07.2020, 09:48 часа