„Първа Атомна“ загуби в Козлодуй от „Академия Ботев“ /Враца/ с 0:2 /снимки/

„Първа Атомна“ загуби в Козлодуй от „Академия Ботев“ /Враца/ с 0:2 /снимки/ „Първа Атомна“ допусна загуба от отбора на „Академия Ботев“ /Враца/ с 0:2 в първата контрола помежду им, която се игра на новия стадион в Козлодуй.
През първото полувреме на мача момчетата на Анатоли Тонов – Тоци, бяха по-активни и създадоха няколко добри ситуации. След почивката инициативата премина в състава на гостите, водени в този мач от Юлиян Левашки. Футболистите от „Първа Атомна“ тренират от една седмица насам и вероятно все още не са се раздвижи както подобава.
В 65-та минута на мача съдията Славян Добрев отсъди дузпа, превърната в гол от Боби Боянов за 0:1. Малко по-късно се разписа и Мирослав Маринов-Мишката, оформяйки крайното 0:2.
Следващата контрола на „Първа Атомна “ е утре, 11 юли, с „Галата“.
10.07.2020, 11:14 часа