„Първа Атомна“ /Козлодуй/ загуби първия си официален мач с 1:2

„Първа Атомна“ /Козлодуй/ загуби първия си официален мач с 1:2 „Първа Атомна“/Козлодуй/ загуби първия си официален мач в Северозападната трета лига при гостуването си на „Локомотив 1927“ (Дряново) с минималното 2:1. Първото полувреме двата отбора си размениха по един гол и се оттеглиха на почивката при равен резултат, но през второто полувреме домакините взеха минимален превес.
Един от мачовете в първи кръг, този между „Етър ВТ II“ (Велико Търново) и „Левски 2007“ (Левски) беше отложен заради играч на домакините с положителна проба за COVID-19.
След първите мачове водач в класирането е „Спартак” (Плевен), следван от „Вихър“ (Славяново), „Академия Ботев“ (Враца), „Севлиево“ (Севлиево). „Първа атомна“ (Козлодуй) заема 12-то място, а на последното, 18-то място, е „Бдин 1923“ (Видин).
Два от отборите в лигата пък се отказаха от участие в новия сезон. Това са 14-тия през миналия сезон „Ювентус 95“ (Малчика) и 10-тия „Ком“ (Берковица).
Мачовете от Втори кръг на Северозападната трета лига ще се изиграят на 16 август от 18.00 часа, когато „Първа Атомна“ посреща на свой терен „Вихър“ (Славяново).
10.08.2020, 15:52 часа