„Първа Атомна“ падна като гост на ,,Пещера“ в Галата

„Първа Атомна“ падна като гост на ,,Пещера“ в Галата „Първа Атомна“ загуби с 2:3 като гост на „Пещера“ в Галата.
Мачът беше част от петия кръг на Северозападна трета лига. Срещата започна блестящо за момчетата на Тоци. Още в началото на двубоя съдията отсъди дузпа в полза на гостите от Козлодуй, която капитанът Николай Ганчев пропусна.
Малко по-късно бе отсъдена дузпа и в полза на домакините, които обаче не пропуснаха и резултатът стана 1:0.
Към края на първото полувреме Веселин Кърлиев изравни след пас на Пламен Валериев за 1:1. През второто полувреме от Галата нанизаха един гол за 2:1, а след конраатака резултатът стана 3:1. В края на втората част Николай Ганчев успя реализира за крайното 2:3.
07.09.2020, 11:50 часа