“Първа Атомна” загуби насред Козлодуй с 0:1 от „Левски” /Лом/

“Първа Атомна” загуби насред Козлодуй с 0:1 от „Левски” /Лом/ „Първа Атомна“ загуби като домакин в Козлодуй с 0:1 от „Левски 2020” /Лом/ в мач от X кръг на Северозападната трета лига.
Гостите откриха още на втората минута от пряк свободен удар. В 35-та минута на мача, след перфектно изпълнен пряк свободен удар от капитана на домакините Николай Ганчев вратарят изби топката от сглобката на горния му ляв ъгъл, за разочарование на феновете.
Домакините играха по-затворено и не позволиха на отбора на „Левски 2020” /Лом/ да им създаде чисти голови ситуации.
В 81-та минута, след контраатака Александър Славейков от Лом излезе сам срещу Ивайло Върганов и в опита си да го прехвърли, Върганов успя да реагира, но беше извън наказателното поле и получи директен червен картон