"Ботев" (Враца) II победи с 1:0 втория тим на "Етър" във Велико Търново

"Ботев" (Враца) II победи с 1:0 втория тим на "Етър" във Велико Търново "Ботев" (Враца) победи Етър с минималното 1:0 във Велико Търново в мач на дублиращите отбори от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига.
Единственото попадение бе дело на Виктор Василев в 53-ата минута. Тогава той засече пас отдясно и осигури трите точки за селекцията на Любен Любенов.
Съперниците предложиха открит, атакуващ футбол с доста голови ситуации пред двете врати. Василев пропусна шанса да се разпише и втори път във вратата на “болярите”, в пропуски направиха още Любослав Младенов и Кирил Кръстев през първото полувреме.
Няколко критични ситуации имаше обаче и пред врачанската врата. Принудителните смени, които извърши "Ботев", доведоха и до разконцентриране в играта на гостите. В последният четвърт час „болярите“ наложиха натиск, който доведе до няколко опасни ситуации, но не и до промяна на резултата.

"Eтър" 2: 1. Иван Георгиев, 5. Димитър Цонев, 99. Велизар Тонков, 16. Юлиян Райков, 22. Калоян Митев, 6. Димитър Динев, 73. Борислав Марков, 10. Кристиян Кънчев, 14. Кристиян Иванов, 7. Димитър Байдаков (капитан), 70. Христо Марков. Треньор – Марин Стефанов.

"Ботев" II /Враца/: 34. Христо Георгиев, 94. Людмил Йотов, 11. Виктор Василев, 14. Ивайло Маринов, 21. Ивайло Кунчев, 28. Николай Методиев, 3. Любослав Петров, 71. Любослав Младенов, 8. Тодор Горанов, 9. Кирил Кръстев, 4. Цветко Иванов. Треньор – Любен Любенов.
26.10.2020, 08:44 часа