„Първа атомна“ навакса пасив от 2 гола срещу „Дреновец“ в Козлодуй

„Първа атомна“ навакса пасив от 2 гола срещу „Дреновец“ в Козлодуй „Първа атомна“ /Козлодуй/ и „Дреновец“ не се победиха в контрола, завършила 2:2.
Гостите от видинското село откриха резултата още в 10-та мин., след като най-новото им попълнение Александър Славейков излезе сам срещу вратаря на домакините и го матира за 0:1. Последва уникален пропуск на Денис Димитров, който обаче се поправи в 31-та мин. за 0:2.
След почивката старши-треньорът на „Дреновец“ – Александър Петров направи 5 промени, които нарушиха ритъма на представянето. Домакините се възползваха от отслабването на „Дреновец“ и върнаха две попадения в рамките на 5 минути – между 70—та и 75-та минути.
Следващата контрола на „Дреновец“ е в четвъртък от 14 часа в Монтана срещу гарнитурата до 19 години на домакините.
07.02.2021, 11:20 часа