„Първа Атомна“ загуби с 1:3 от „Локомотив 1927“ /Дряново/

„Първа Атомна“ загуби с 1:3 от „Локомотив 1927“ /Дряново/ „Първа Атомна“ загуби насред Козлодуй от „Локомотив 1927“ /Дряново/ с 1:3.
Това е първата домакинска среща на местния тим от новия сезон на Северозападна трета лига.
Слаб мач за момчетата на Анатоли Тонов – Тоци. Заслужена победа за „Локомотив 1927“ /Дряново/.
Първото полувреме завърши при резултат 0:0, като домакините имаха претенции за дузпа в 15-тата минута, но главният съдя от Видин не я отсъди. Ивайло Върганов напусна принудително мача още през първата част, поради контузия.
Второто полувреме след корнер гостите поведоха с 0:1. След контраатаки те отбелязаха още две точни попадения.
Голът за „Първа Атомна“ отбеляза Пламен Венелинов, който бе изведен от капитана и отбеляза почетното попадение.

22.02.2021, 11:07 часа