"Левски" /Лом/ победи с 2:0 "Локомотив" в Мездра

"Левски" /Лом/ победи с 2:0 "Локомотив" в Мездра Голове на Мариян Огнянов и Николай Николов донесоха победата на „Левски 2020“ /Лом/ при гостуването в Мездра на местния „Локомотив“. Така „сините“ продължават да са едноличен лидер и без загуба след 19-ия кръг на първенството в Северозападна Трета Лига.
След равностойно първо полувреме с накъсана от нарушения игра от страна и на двата отбора, „Левски 2020“ постепенно наложи волята си и изигра силни последни 20 минути на двубоя. В 73 мин. „сините“ организираха атака, в основата на която бе Мариян Огнянов, който изведе Петко Петков на левия фланг. Нападателят центрира обратно към Огнянов, последва удар, но вратарят на „Локомотив“ изби. Топката попадна в Йордан Георгиев, който незабавно стреля, отбитото от стража на домакините кожено кълбо се върна отново в Огнянов и този път ударът му бе безпощаден за 1:0. Точно три минути по-късно отново Мариян Огнянов даде извеждащ пас вляво за Пиер Пиеров, който центрира в наказателното поле, където Николай Николов се извиси и с глава вкара за крайното 2:0.
28.02.2021, 18:02 часа