Без победител в контролата между "Монтана" и "Спортист" /Своге/

Без победител в контролата между "Монтана" и "Спортист" /Своге/ "Монтана" и "Спортист" (Своге) завършиха наравно 0:0 в контролна среща, която се игра на "Огоста".
Мачът бе равностоен, а футболистите на Ивайло Василев създадоха няколко много добри голови положения, но не успяха да отбележат.
През първото полувреме опасен удар на Кирил Янакиев бе спасен от вратаря Кирев. Домакините не успяха да отправят точен удар в очертанията на вратата на Петър Иванов.
През втората част събитията на терена не се промениха. Отборът на "Спортист" упражни натиск след 75-ата минута, а в последните секунди удар на Томи Костадинов с глава облиза страничния стълб.
Заради различни травми за "Спортист" участие в мача не взеха Айкут Рамадан, Иво Харизанов, Иво Михайлов, Стефано Кунчев, а Ваньо Иванов получи травма в средата на първото полувреме и бе заменен принудително.
27.03.2021, 17:31 часа