С 4 юноши "Локомотив" /Мездра/ победи с 2:1 "Янтра" /Полски Тръмбеш/

С 4 юноши "Локомотив" /Мездра/ победи с 2:1 "Янтра" /Полски Тръмбеш/ "Локомотив" /Мездра/ стъпи отново на победния път и победи третия в класирането "Янтра" /Полски Тръмбеш/ с 2:1 в мач от Северозападната Трета лига.
Железничарите направиха силен мъч, въпреки отсъствието на голмайстора Валдемар Стоянов и опитните защитници Камен Каменов и Цветко Иванов.
Николай Нинов пусна в игра като титуляри 4-ма юноши, които напълно оправдаха доверието му.
Гостите вкараха за 0:1 чрез Красен Каравелов още в 13 минута, но това бе всичко. Лионел Матадос изравни и върна мездренчани в мача в 60-та минута, а второто му попадение в 71 минута донесе победата на "Локо".
Нинов използва следните играчи:  Ивайло Сайков, Методи Янков, Генади Петров /к./, Васислав Димитров, Валентин Христов, Гроздан Илиев, Светослав Бонев /85 Владимир Найденов/, Светослав Валериев, Никола Цолов, Милен Василев /90 Божидар Цветков/, Лионел Матадос.
01.05.2021, 12:30 часа