"Монтана" си тръгна с точка от Симитли

"Монтана" си тръгна с точка от Симитли Отборът на "Монтана" измъкна точка при гостуването си в Симитли, завършвайки наравно 1:1 с местния на "Септември".
Дебют за монтанци направи най-новото попълнение в лятната селекция на отбора Лиандро Мартис, който влезе като резерва в 80-та мин. и загатна за качества за краткото време, в което бе в игра.
Преди мача над стадиона се изля проливен дъжд и това направи и без това лошия терен още по-тежък за игра.
Монтанци поведоха в 10-та мин. Тогава Димитър Буров центрира от ляво и Йордан Йорданов с глава насочи топката в мрежата.
След почивката домакините бяха по-активни и след няколко пропуска успяха да изравнят. Това стана пет минути преди края на мача, когато Запро Динев засече с глава центриране от дясно и направи вратаря Петров Петров безпомощен.

Стартови състави:
"Септември": 13.Филип Димитров, 77.Кристиян Михайлов, 4.Димитър Митев, 5.Слави Костов, 28.Крум Николов,  20.Емил Петров, 6.Йоан Петров, 8.Тодор Траянов-кап., 11.Китан Василев, 14.Веселин Любомиров, 17.Запро Динев. Треньор: .
"Монтана": 12.Петър Петров, 21.Александър Башлиев, 3.Иван Михов-кап, 2.Стоян Предев, 33.Стефан Цонков,13.Йордан Йорданов, 15.Атанас Карачоров, 22.Стефан Каменов, 19.Росен Кръстев, 17.Идрисс Фудил, 14.Димитър Буров. Треньор: Светлан Кондев.

Голмайстори: 0:1 Йордан Йорданов (10), 1:1 Запро Динев (85).

Главен съдия: Красимир Кръстев.
Асистенти: Светослав Стойчев, Здравко Николов.

Стадион: „Струма”-200 зрители.
28.08.2021, 21:20 часа