"Локомотив" /Мездра/ с минимален успех над "Дреновец"

"Локомотив" /Мездра/ с минимален успех над "Дреновец" "Локомотив" спечели само с 1:0 в Мездра срещу "Дреновец" в приятелска среща.
Капитанът Генади Петров реализира с глава след центриране на Гроздан Илиев в 61-ата минута. Домакините пропуснаха да бият с повече. Заслуга за това има и вратаря на съперника Юлиян Весков, който предотврати няколко стопроцентови гола.
С пропуски за железничарите се отличиха Валдемар Лашков, Иван Аспарухов, заменилия го Красимир Ангелов и Пламен Венелинов. Последният вкара в средата на първата част, но попадението не беше зачетено заради засада. Пиер Пиеров през първото и Ивайло Орлинов след почивката отправи двата опасни удара към вратата на "Локомотив".

Съставите:
"Локомотив": Ивайло Върганов, Генади Петров (капитан), Митко Милчев, Светослав Бонев, Пламен Венелинов, Николай Ганчев, Паоло Петков, Светослав Валериев, Браиан Дочев, Валдемар Лашков, Иван Аспарухов