"Левски"/Лом/ изпусна "Хебър" II на тръгване от Сандански

"Левски"/Лом/ изпусна "Хебър" II на тръгване от Сандански В четвъртата си контролна среща на лагера в Сандански отборът на "Левски" (Лом) завърши 0:0 с дубъла на "Хебър" (Пазарджик).
Новакът във Втора лига доминиираше през целия мач и пропусна няколко чисти ситуации за гол. Преди почивката Любомир Веселов бе изведен сам срещу вратаря, но не успя да го преодолее, близо до откриването на резултата бе и каращият проби Викторио Георгиев.
През второто полувреме удар с глава на Петър Генчев премина встрани от вратата, а след майсторско изпълнение на фаул Цвети Неделчев изпрати топката в гредата. Заради леки травми днешната проверка пропуснаха Росен Кръстев, Даниел Пехливанов и Георги Манолиу.
Така равносметката за крайдунавския тим от десетдевния му престой в Югозападна България е три победи и един равен мач. Преди двете нули с "Хебър" IIселекцията на Анатоли Тонов-Тоци и Венци Иванов се наложи с 2:1 над "Септември" (Симитли), разгроми с 4:0 "Марек" (Дупница) и записа успех с 2:0 над "Банско". Отборът се завръща обратно у дома и от понеделник подновява тренировки на клубния си стадион „Дунавски юнак“.

"Левски": Васил Асенов, Иван Алексиев, Деян Иванов, Гален Ненов, Васил Сапунджиев, Цвети Неделчев, Кристиян Атанасов, Иван Гюров, Йордан Георгиев, Любомир Веселов, Викторио Георгиев (Калоян Симеонов, Георги Цеков, Петър Генчев, Михаил Бешев, Николай Николов, Ваньо Илиев, Мохамед Сила).
28.01.2022, 18:45 часа