"Монтана" направи 1:1 със "Славия" в Банско

"Монтана" направи 1:1 със "Славия" в Банско Отборът на "Монтана" завърши наравно 1:1 със "Славия" в първата си контролна среща на лагера в Банско. Монтанци поведоха в резултата в 23-та мин. чрез Тони Иванов. Тогава привлеченият от "Янтра" (Габрово) офанзивен полузащитник се разписа от близо след успешна атака през центъра. Преди да влезе във вратата пък топката срещна напечната греда. Малко след това Мехди Уамри пропусна да удвои.
След почивката ст. треньорът на "Монтана" Антони Здравков даде шанс на почти всички футболисти от резервната скамейка. В игра не влязоха единствено юношите Петър Д. Петров, Виктор Стойков, Алекс Тодоров и Кристиян Вълков.
Наставникът на "Славия" Златомир Загорчич също направи пълна смяна.
Най-добрата ситация за монтанци се откри пред Сергей Георгиев в 67-та мин., но късметът не бе на негова страна. Три минути преди края на мача "Славия" изравни. Емил Стоев центрира в пеналта и Кристиян Добрев засече в мрежата за крайното 1:1. При гола обаче остана съмнение за засада

"Монтана": Димитър Тодоров, Иван Михов-кап., Мишо Минков, Иван Йоанис, Димитър Буров, Мартин Сандов, Йордан Йорданов, Стефан Каменов, Мехди Уамри, Тони Иванов, Даниел Пехливанов (Петър Л. Петров, Даниел Стоянов, Владимир Айтов, Стефан Каменов, Идрисс Фудил, Емануил Личев, Сергей Георгиев, Владислав Цеков, Румен Георгиев, Ивелин Георгиев). Треньор: Антони Здравков.
23.06.2022, 20:31 часа