"Бдин" победи "Янтра" /Полски Тръмбеш/ в атрактивен мач с 5 гола /снимки/

"Бдин" победи "Янтра" /Полски Тръмбеш/ в атрактивен мач с 5 гола /снимки/ "Бдин" и "Янтра" (Полски Тръмбеш) изиграха изключително атрактивен двубой и си спретнаха голово шоу в мач от първия кръг на Северозападната Трета лига. В краен победил обаче се превърнаха домакините от Видин, след като се наложиха с 3:2 над своя противник.
Виейра де Соуса и Цветомир Тодоров дадоха аванс на своя тим през първото полувреме (29’ и 35’), но Любомир Генчев върна едно попадение за "Янтра" през втората част (51’). В 84-ата минута "Бдин" получи правото да изпълни дузпа, която Александър Соколов реализира и направи 3:1. В края на срещата отново Любомир Генчев отново се разписа (89’) и върна надеждите на гостите, но това не бе достатъчно и така тимът от Полски Тръмбеш си тръгна с празни ръце.
В следващия кръг "Бдин" гостува на "Дреновец", а "Янтра" приема "Севлиево".
07.08.2022, 14:16 часа