"Локомотив" /Мездра/ надви с 4:2 "Дреновец" в зрелищна контрола /снимки/

"Локомотив" /Мездра/ надви с 4:2 "Дреновец" в зрелищна контрола /снимки/ "Локомотив" /Мездра/ победи "Дреновец" в контрола с 4:2, като всички попадения паднаха през втората част.. Проверката и за двата тима бе първа от подготовката им за СЗ Трета лига.
Главен съдия бе Росен Гановски с помощници Илиян Маринов и Славян Добрев.
Домакините отправиха 4 точни удара през първата част, които бяха отразени от вратаря Юлиян Весков. В 3-та мин. капитанът на гостите се справи с шут от фаул на Николай Ганчев, в 7-та и 14-та мин. парира изстрели на Иван Аспарухов, като особено опасен бе втория, влизащ под напречната греда. Весков се справи и с удара на Михаил Иванов в 19-та мин към долния му десен ъгъл. Два неточни изстрела отправи таранът Петко Петков.
В 47-та мин. Михаил Бешев вкара за 1:0 с удар по тревата след асистенция на Лионел Матадос. Минута по-късно Весков изби в корнер топката след шут на Гроздан Илиев. В 52.та мин. при една от редките контраатаки на гостите, стрелец №1 на Манастирище и областната "А" група Денис Гърлов изравни.
В 55-та мин. Гроздан Илиев реализира за 2:1 след скоростна триходова комбинация с Ваньо Иванов и Михаил Бешев. В 64-та мин. Йордан Георгиев с шут в далечния ъгъл направи 3:1.
В 71-та мин. Гърлов бе изпуснат от отбраната и вкара за 3:2.
Крайното 4:2 оформи Михаил Бешев в 84-та мин. с пета в стил „Маджер“ след пас на Ваньо Иванов. Следващата контрола на тима на Диан Попов е срещу "Ботев" 2 /Враца/ в края на другата седмица.

За "Локомотив" играха:  Христо Георгиев, Генади Петров /к/, Ваньо Иванов, Васил Сапунджиев, Светослав Валериев, Николай Ганчев, Деян Иванов, Ивайло Бояджиев, Михаил Иванов, Петко Петков, Иван Аспарухов /Кирил Трохаров – вратар от ЦСКА 1948, Михаил Бешев, Лионел Матадос, Стефан Стефанов, Мохамед Сила, Ивайло Тодоров, Гроздан Илиев, Йордан Георгиев, Тодор Горанов/

За "Дреновец" ритаха: Юлиян Весков /к/, Емил Каменов, Теодор Тошев, Филип Георгиев, Веселин Борисов, Алекс Тодоров, Ангел Петров, Деян Захариев, Патрик Колчов, Емил Мандев, Тодор Петков /Александър Веселинов, Денис Николов, Габриел Ангелов, Кристиян Радославов, Едуард Илиев, Денис Гърлов/
14.01.2023, 18:13 часа