"Дреновец" отстъпи с 0:2 на "Партизан" в Червен бряг

"Дреновец" отстъпи с 0:2 на "Партизан" в Червен бряг "Партизан" се наложи с 2:0 над "Дреновец" в контрола, играна в Червен бряг.
Калоян Тодоров откри резултата в 10-ата минута след пас на Леон Илиев. Двамата повториха същото след половин час.
Стана мач с много голови положения пред двете врати.
Пред вратата на домакините имаше три критични моменти. Деян Захариев и Филип Георгиев се измъкнаха очи в очи с вратаря, но не успяха да го надиграят. Подобен шанс се откри и пред Абду, но той пък не уцели топката. След почивката бяха извършени доста смени. Милен Тонев и Христо Димов пропуснаха да вкарат за червенобрежкия тим. Отсреща Димитър Кирянов уцели гредата, а Теодор Борисов стреля на сантиметри от външната й страна.
„Като за първи мач съм доволен от показаното от нашия отбор. Отлично включване на новите ни попълнения Пламен Венелинов, Леон Илиев и Ангел Блажев. И тримата много бързо се интегрират в колектива“, коментира играещия треньор на "Партизан" Любомир Иванов
29.01.2023, 17:27 часа