"Околчица" /Моравица/ приема "Дунав" /Селановци/ в дербито на 22-ри кръг

"Околчица" /Моравица/ приема "Дунав" /Селановци/ в дербито на 22-ри кръг "Околчица" /Моравица/ приема днес "Дунав" /Селановци/ в дерби среща от 22-ия кръг на първенството по футбол във Врачанската "А" областна група. Очакваният с интерес двубой между четвъртия и петия във временното класиране е от 18:00 часа на изкуствения терен на градския стадион в Мездра. Преди него разликата между двата отбора във временното класиране е само една точка - 39:38, в полза на моравчани, като тимът от Селановци има мач по- малко.
Вчера шестият в таблицата "Скала" /Оселна/ завърши наравно - 1:1, като домакин с осмия "Ботев" /Рогозен/. Николай Гришев изведе напред оселчани през първото полувреме, а малко преди края на мача Цветомир Ангелов донесе едната точка за гостите от дузпа.
Водачът в подреицдането "Манастирище" победи седмия "Монолит" с 3:1 и затвърди лидерската си позиция.
Резултатите в останалите срещи от събота: "Ботев /Криводол/ - "Искър" /Роман/ 4:2, "Строител" /Кунино/ - "Миньор" /Згориград/ 2:2 и "Локомотив" /Мездра/ - "Скала" /Зверино/ - 3:0 (служ). В последната среща от кръга днес третият "Огоста" /Хайредин/ госryва на "Балкански" /Михайлово/.

07.05.2017, 14:21 часа