"Севлиево" и "Кариана" направиха скучно 0:0

"Севлиево" и "Кариана" направиха скучно 0:0 Отборът на "Кариана" регистрира второ поредно равенство на чужд терен. Лидерът в Северозападната трета лига завърши 0:0 в Севлиево в изтеглена среща от VI кръг. Освен две точки гостите загубиха и един от лидерите си. Опитният Ангел Русев-Меката получи контузия и бе заменен принудително от Християн Иванов.
Първото полувреме бе равностойно, като карианци по-добре разиграваха топката, но трудно стигаха до опасна близост пред вратата на домакините. В 36-та мин. Васил Тачев стреля опасно от границата на пеналта, но покрай вратата. След почивката домакините отпаднаха физически, но момчетата на треньора Атанас Джамбазки не успяха да материализират превъзходството си на терена. Гостите имаха и претенции за дузпа в 85-та мин., когато защитник на Севлиево спря с ръка удар на Деян Иванов. Главния съдия Венцислав Кознички обаче не се реши да покаже бялата точка.
"Кариана": Павел Станев, Цветко Иванов, Георги Илиев, Стенислав Георгиев, Иван Тодоров, Деян Иванов, Николай Николов, Ангел Русев (Християн Иванов), Георги Цеков (Милен Младенов), Румен Рангелов (Владимир Каптиев), Васил Тачев.
16.09.2017, 19:45 часа