Децата на "Ботев" /Враца/ започнаха сезона с разгромна победа над "Чавдар" /Бяла Слатина/

Децата на "Ботев" /Враца/ започнаха сезона с разгромна победа над "Чавдар" /Бяла Слатина/ "Ботев" /Врaцa/ разби с 5:0 "Чавдар" в Бяла Слатина на старта на сезона в зона „Враца“ при децата. През първото полувреме падна само един гол, дело на Николай Цолов. Наставникът на врачани Лукан Луканов направи необходимите смени на почивката и тоталното превъзходство през втората част бе материализирано с 4 безответни попадения, две на Божидар Джунов и по едно на Мирослав Маринов и Янис Янакиев.
Луканов даде добра оценка за представянето на своите с оглед лошия терен и факта, че за някои от възпитаниците му това бе дебют в организирания футбол. Той пусна в игра 7 футболисти, родени 2004 г. и двама 2005 г. – Божидар Джунов и Кристиян Грозданов.
23.09.2017, 14:04 часа