"Ботев" /Враца/ разгроми "Локо" /Мездра/ в местно дерби при децата

"Ботев" /Враца/ разгроми "Локо" /Мездра/ в местно дерби при децата "Ботев" /Враца/ разгроми "Локомотив" /Мездра/ със 7:2 насред Мездра в дербито между първия и втория от 5-ия кръг при децата в зона "Враца". Първата част бе сравнително равностойна и завърши с минимална преднина на врачани 2:1. Венелин Иванов откри за гостите, а малко по-късно Мирослав Маринов от 25 м. удвои преднината. Домакините се върнаха в мача също с ефектно попадение.
В началото на втората част „железничарите” изравниха, но оттам до края ботевци демонстрираха по-високата си класа, материализирана с 5 попадения. Мирослав Маринов добави още 2 гола за хеттрика си, Валентин Пенчев също се разписа 2 пъти, а Алекс Тодоров бе точен веднъж.
Момчетата на Лукан Луканов водят с пълен актив от 15 точки.
21.10.2017, 16:11 часа