Подобни новини
„Това, че съм носил синята фланелка и "Левски" е отборът на сърцето ми, днес го забравям. В момента аз съм футболист на родния ми клуб "Монтана" и ще дам всичко от себе си за победата”, това заяви нападателят на монтанци Мирослав Антонов-Чилика в навечерието на 1/8 финалната среща от турнира за Купата на България с "Левски" /София/.