"Ботев" /Враца/ записа равенство и загуба при U11 и U15

"Ботев" /Враца/ записа равенство и загуба при U11 и U15 Две команди на "Ботев" /Враца/ изиграха днес отложените си срещи от 7-ия кръг в зона „Велико Търново“ като гости на "Етър" /Велико Търново/. Двубоят при U11 завърши 3:3. Още в 1-та мин. Кристиян Грозданов шакира малките „боляри“  с гол за след самостоятелен пробив. Домакините стигнаха до пълен обрат с попадения в 10-та и 15-та мин.  Интригата в първата част още не бе приключила, на сцената отново излезе Грозданов и с шутове от границата на наказателното поле в 25-та и 27-та мин. реализира за 2:3. Грешка при изнасянето на топката през втората част от гостите, позволи на великотърновци да изравнят за крайното 3:3.
Срещата при U15 също бе много равностойна, но късметът се усмихна на "Етър", който вкара единствения гол в мача в средата на втората част. Лошите атмосферни условия попречиха на футболистите и от двата тима да разкрият в пълна степен възможностите си.
30.10.2017, 19:26 часа