U15 на "Ботев" /Враца/ разбиха "Спартак" /Плевен/, при U11 врачани взеха само точка

U15 на "Ботев" /Враца/ разбиха "Спартак" /Плевен/, при U11 врачани взеха само точка U15 на "Ботев" /Враца/ победиха "Спартак" /Плевен/ с 4:1 в среща пт 9-ти кръг на първенството в зона "Велико Търново". Още в 5-та минута Георги Георгиев откри резултата. В 15-та минута Георгиевудвои преднината на врачани с добавка след удар на Спасов.
През втората част Мирослав Маринов с шут от около 20 метра направи резултата класически. Ивайло Тодоров премина през цялата плевенска отбрана на плевенчани и реализира за 4:0. Три минути преди края Тончо Георгиев от фаул вкара почетното попадение за "Спартак".
При U11 "Ботв" /Враца/ и "Спартак" завършиха 1:1. Домакините откриха резултата в 8-та минута, след като Митко Панов притесни максимално защитника Владислав Миланов и той си вкара автогол за 1:0.
Десет минути след почивката лидерът стигна до равенството. Вратарят Любо Василев изби топката, тя рикошира в крака на Васил Тошев и се озова в мрежата. До края на мача за врачани пропусна Кристиан Грозданов, а самопожертвователна проява на стража Василев не позволи на гостите да си тръгнат с трите точки.
09.11.2017, 16:30 часа