Мирослав Милчев е новият стар градски шампион по шахмат на Видин

Мирослав Милчев е новият стар градски шампион по шахмат на Видин В драматична битка в последния турнир от градското първенство по шахмат на Видин Мирослав Милчев устоя позициите си и за пореден път извоюва титлата Градски шампион на Видин. Макар и турнира на 16 декември да бе спечелен от втория в окончателното класиране – м.с. Ивайло Тодоров, който се наложи в директната битка между двамата, на него не му достигнаха едва 5 точки, за да триумфира с първото място в генералното класиране.
Класиране от турнира на 16 декември: Ивайло Тодоров; 2. Мирослав Милчев; 3. Мирослав Костов; 4.Цветан Цоков; 5.Илиян Илиев; 6.Евтим Стефанов
В генералното класиране за 2017 г., което се прави от 10-те най-добри постижения на състезателите през годината нещата изглеждат така: