Подобни новини
Страховито меле с патрулка е станало в столицата съобщи групата във фейсбук "Забелязано в София". При инцидента, станал на кръстовището на бул. "Йерусалим" и ул. "Серафим Сливенски", са пострадали двама полицаи и шофьорът на цивилния автомобил. Те са откарани в болница "Света Анна". Единият от служителите на МВР е със съмнения за фрактура на коляното, а другият - със съмнения за счупена ръка, съобщава Нова телевизия.
|
|