ВК "Козлодуй" загуби от "Ерма" /Трън/, Иван Кюланов обяви двубоя за проблемен

ВК "Козлодуй" загуби от "Ерма" /Трън/, Иван Кюланов обяви двубоя за проблемен Като проблемен определи провелия се в събота мач от волейболното първенство треньорът на ВК „Козлодуй“ Иван Кюланов, който неговите момчета завършиха със загуба от „Ерма“ /Трън/. „Мачът започна с час по-късно. Вместо в Брезник играхме в Перник. Проблеми, разправии съдийски, абе грозен мач. Просто тръгнаха на зле нещата”, коментира Кюланов. В него отборът на Козлодуй отстъпи с 0:3 пред  трънския „Ерма”, а геймовете завършиха съответно 25:20, 25:19 и 26:24. Треньорът Кюланов обясни, че тимът има проблеми със събирането на отбора в пълен състав, тъй като част от волейболистите работят на смени, а други са студенти и в момента имат сесия. Все пак Кюланов е категоричен, че загубата е нормална и не го притеснява, а с нетърпение очакват уикенда, когато ВК „Козлодуй“ ще бъде домакин на още два мача срещу „Медиус волей” /Сандански/ в събота и срещу „Люлин” /София/ в неделя. Треньорът се надява да завоюват победи, с които да зарадват феновете си.
Мачовете трябва да започнат в 16 часа, ако Българската федерация по волейбол разреши да бъде променен първоначалния час, който е 14 часа. По-късното започване на волейболната среща е наложително, тъй като в събота ще бъде проведен ежегодния турнир  „Деца играят футбол с емблемата на Славия”. Иван Кюланов обясни, че ако смяната на часа не бъде разрешена, малките футболисти ще трябва да продължат турнира си в другата зала след 14 часа.
22.01.2018, 16:26 часа