"Ботев" /Враца/ се справи без проблем с "Добруджа" в третия си мач от турнира "Балчик къп"

"Ботев" /Враца/ се справи без проблем с "Добруджа" в третия си мач от турнира "Балчик къп" "Ботев" /Враца/ победи с 3:0 "Добруджа" в третия си мач от турнира "Балчик къп". Двубоят се изигра на едно от игрищата в курорта Албена.
Йордан Апостолов откри резултата в 18-та минута след центриране на Боби Борисов. Петър Атанасов удвои аванса на врачани в 37-та минута, а Атанас Кабов оформи класическото 3:0 в 52-та минута. До края на мача пропуски за "Ботев" /Враца/ направиха Иван Колев и Кабов.
Последният двубой на врачани от турнира е с "Витоша" /Бистрица/ на 2 февруари. До врачани са с актив от победа и загуба.
30.01.2018, 16:16 часа