Циганка с двете си деца нападна и ограби мъж в монтанско село

Циганка с двете си деца нападна и ограби мъж в монтанско село Мъж на 48 години е бил пребит и след това ограбен от циганка с двете й деца, и приятелят й. Четиримата нападатели нахлули в дома му в село Комощица, съобщиха от полицията в Монтана. Наглият инцидент е станал във вторник късно вечерта, а сигнал за случилото се пострадалият подал на следващия ден в районното управление в Лом. Мъжът се оплакал, че бил нападнат от четирима души, които го пребили и отнели от него сумата от 600 лева. Служители на полицейския участък в Якимово предприели незабавни действия и заловили нападателите. Оказало се, че това са криминално проявеният и осъждан 25-годишен А.И., 44-годишната В.И, също криминално проявена и осъждана, както и двете й деца на 14 и на 16 години, всичките от ромски произход. Органите на реда уточниха, че по случая са разпитани свидетели и са иззети веществени доказателства. Част от парите са иззети и върнати на собственика им, а биячите са задържани за 24 часа в районното управление в Лом, допълниха от пресцентъра на МВР. По случая е образувано досъдебно производство.
15.02.2018, 06:15 часа
1579 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha