Жена загина след падане от блок в Пловдив

Жена загина след падане от блок в Пловдив Жена е загинала след падане от жилищен блок в Пловдив, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР. Около 13.00 ч. е подаден сигнал на тел. 112, че от жилищен блок на ул. "Скопие" в Пловдив е паднала жена. Тя живеела в жилище на четвъртия етаж. На място, в присъствието на съдебен лекар, е установена смъртта на 65-годишната обитателка на един от апартаментите. Няма данни за насилие.
 
18.04.2018, 14:53 часа
732 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha