Драма на мач в Козлодуй! Вратарят на "Мизия" изпадна в безсъзнание след ритник в главата

Драма на мач в Козлодуй! Вратарят на "Мизия" изпадна в безсъзнание след ритник в главата ОФК „Първа Атомна” победи на свой терен „Мизия 2005” / Кнежа/ с 3:0  в част от XXII кръг на Северозападна трета лига.
Първото полувреме на мача завърши с нулево равенство. През втората част обаче домакините успяха да се наложат и бързо реализираха три точни попадения. С по един гол се разписаха Николай Ганчев, Александър Веселинов и Пламен Валериев.
По време на двубоя тежко бе контузен вратарят на Кнежа. При атака Гроздан Илиев от „Първа Атомна” уцели в главата с крак вратаря на „Мизия 2005”, който изпадна в безсъзнание и се наложи да бъде откаран незабавно в Центъра за спешна медицинска помощ в Козлодуй. Илиев бе изгонен и получи червен картон.
„Много тежък мач, голямо напрежение почти през цялото време. Червен картон за нас при 0:0, но стигнахме до победата 3:0”, допълни още наставникът на нашите момчета Николай Нинов.
Следващият мач на „Първа Атомна” е на 26 април, от 17.00 часа, когато ще гостува на тима на „Партизан” / Червен бряг/.
23.04.2018, 10:12 часа