Първата лесбосватба у нас е факт

Първата лесбосватба у нас е факт Нежната двойка Диляна и Вяра се врекоха във вечна вярност пред семейство и приятели на скромно празненство, пише в. "България днес". Лесбовенчавката се състоя преди дни в Русе. Дамите поканиха и свещеник, който да ги благослови. Те са категорични, че празничният ден е бил истинска сватба. На венчавката 41-годишната Вяра е в бял костюм, а 25-годишната Диляна е облечена в бяла рокля. Двойката не пропусна да публикува снимки, на които личи радостта им.
Преди време момичетата споделиха, че разликата във възрастта не ги притеснява. Те са убедени, че след бракосъчетанието са готови да разраснат семейството си и да имат собствено дете.
Диляна ще бъде майката и ще ходи на ин витро процедури. Те ще дадат свобода на детето си да избере само пътя си и няма да го възпитават да е хомосексуално. Диляна разказва, че е имала връзки и с мъже, но и духовно и сексуално й харесва да е с жена. Вяра твърди, че е силно разочарована от мъжете. Въпреки това от първата си връзка с мъж има 21-годишен син.
Любовта между двете пламнала в социалните мрежи. Те поддържат близо 8 месечна връзка във Фейсбук. Диляна работи в чужбина, връща се у нас и двете се срещат. Двете дами споделят, че са минали през различни житейски драми, за да открият любовта.
Преди повече от година Вяра дала годежен пръстен на половинката си и е убедена, че тя е любовта на живота й. Наскоро й подарява още един годежен пръстен, за да потвърди любовта си.
19.05.2018, 11:45 часа
1677 1
Коментари

Аман

19.05.2018, 18:46 часа
Те заради тия и техния комфорт е целата дъндъния с Истамбулската Конвенция. Ми да си се зимат и да не ни занимават с проблемите си.
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha