"Кариана"/Ерден/ мина победоносно и през "Академик" в Свищов

"Кариана"/Ерден/ мина победоносно и през "Академик" в Свищов В среща от предпоследния ХХIХ кръг на първенството на Северозападната трета лига отборът на "Кариана" (Ерден) победи с 3:2 като гост "Академик" (Свищов).
Леонел Матадос откри резултата след четвърт час игра възползвайки се от извеждащо подаване на Георги Русев. В 25-та мин. Йордан Тодоров-Паро покачи след топовен изстрел от 25 метра. Защитникът на карианци Цветко Иванов се разписа в собствената си врата малко след почивката. В 67-та мин. правещият отличен сезон 22-годишен юноша на "Монтана" Николай Николов асистира на Георги Цеков и сърцатият нападател на гостите отново даде два гола аванс на своя отбор. Крайният резултат оформи Димитров с далечен шут в края на мача.
"Кариана": Благой Стоянов, Цветко Иванов, Иван Тодоров, Стенислав Георгиев, Людмил Иванов, Йордан Тодоров, Деян Иванов, Николай Николов, Християн Василев, Георги Цеков, Леонел Матадос (Цветомир Тодоров, Ангел Русев, Георги Илиев).
27.05.2018, 21:56 часа