АЕЦ "Козлодуй" с престижна победа на работнически фест в Албена

АЕЦ "Козлодуй" с престижна победа на работнически фест в Албена Отборът на АЕЦ "Козлодуй" стана № 1 в крайното класиране по нации на XV работнически спортен фестивал с международно участие в Албена. Състезателите на атомната електроцентрала триумфираха в най-важното подреждане на форума – в надпреварата по нации, където участва по един отбор от страна.
Спортистите на АЕЦ "Козлодуй" станаха отборни шампиони с рекордните 138 точки в историята на фестивалите, които вече имат 15 издания. Втори в комплексното класиране е отборът на „Атом-Спорт“ от Русия със 78 т, следван от „Енегргоатом“ (Украйна) със 74 т.
Купите на призьорите връчи Десислава Ягодин, която освен председател на БРФ е и вицепрезидент на Международната конфедерация за работнически и аматьорски спорт (КСИТ). Фестът  събра над 1700 спортисти от 14 държави, които се състезаваха в 19 дисциплини.
15.06.2018, 11:35 часа
945 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha