Екшън! Мъж нападна и обра случаен минувач насред оживен квартал във Враца

Мъж нападнал и ограбил нищо неподозиращ минувач в един от най-големите квартали във Враца, научи информационна агенция BulNews.bg. Преди броени дни Районният съд в града одобри споразумение между прокуратурата и Ц.В., който се признал за виновен по обвинение в грабеж.
Видно от документите по делото е, че случката се е разиграла на 24 септември 2017 г. в ж.к. „Сениче”, до кафе „Еделвайс”. Подсъдимият издебнал мъж инициали Й.С. и го нападнал. Той го бил хванал и го стиснал с едната си ръка за врата, а с другата му нанесъл удари в лицето.
След като успял да го зашемети, бандитът опразнил джобовете на жертвата си. Откраднати са били 27 лв. и мобилен телефон марка „Айфон 4” на стойност 115 лв.
Съдът във Враца е определил наказание за извършеното престъпление от десет месеца лишаване от свобода, като обаче е отложил изпълнението на присъдата за срок от три години.
27.06.2018, 08:35 часа
4048
0