Тотален крах! Разпродават на търг варов завод във Врачанско

Тотален крах! Разпродават на търг варов завод във Врачанско Държавен съдебен изпълнител обяви на търг завод във Врачанско, научи BulNews.bg. Продава се имот на „Бивар“ АД, които произвеждат и търгуват с негасена вар и инертни материали. Продажбата се извършва за погасяване на вземанията на Диян Моновски и Виктория Данкова, пояснява съдебният изпълнител.
На тезгяха са сложени няколко сгради, намиращи се в землището на село Кунино в община Роман. На първия терен се разпродават две ремонтни работилници, административна сграда към промишленото предприятие с площ от 83 кв. метра, битова сграда с площ от 99 квадрата, 9 големи склада, гараж за автомобили, сграда със специално предназначение – кантар с площ от 40 квадратни метра, 4 шахтови пещи и 3 навеса тип „бункери“. Първоначалната цена, от която ще започне наддаването за тези обекти, е 51 339.20 лева без ДДС.
На друг терен се разпродават още няколко отделни сгради, собственост на предприятието, като едната е самостоятелен склад за 1 712.80  лева, другата е трансформаторен пост. Наддаването стартира от 4 172.80 лева без ДДС. Разпродава се и друг самостоятелен склад, който е с няколко специални бункера, за които първоначалната цена тръгва от 13 175.20 лева без ДДС.
Търгът ще се проведе на 11 септември от 10.30 часа в канцеларията на съдебния изпълнител в Мездра на улица „Св. Св. Кирил и Методий“ 21.
05.07.2018, 08:15 часа
2598 0
Остави коментар
Внимание! Сайтът не носи отговорност за съдържанието на коментарите.
capctha