Наско Илиев донесе точка за "Монтана" в Горна Оряховица

Наско Илиев донесе точка за "Монтана" в Горна Оряховица Отборът на "Монтана" измъкна само точка при гостуването си на "Локомотив" (Горна Оряховица). Соченият като фаворит за едно от първите три места в класирането тим завърши наравно 1:1, като изравнителния гол падна дълбоко в добавеното време на мача. Вкара го от дузпа Атанас Илиев в петата минута на продължението на срещата. Домакините откриха резултата в самия край на първата част, когато Иван Пенев засече центриране от фаул на Красен Трифонов и не остави никакъв шанс на вратаря Ивайло Василев. Трифонов пък бе изгонен с червен картон, след като игра с ръка в собственото си наказателното поле и главният съдия Рюстем Карагерен го изгони и свири дузпа, която Наско Илиев вкара и спаси "Монтана" от загуба.

"Локомотив" (Горна Оряховица) – "Монтана" 1:1

"Локомотив": Евгени Александров, Мартин Сандов, Иван Пенев, Симеон Иванов, Тихомир Трифонов, Красен Трифонов, Петър Чалъков, Илия Карапетров, Кристиян Китов, Здравко Жилов и Тихомир Кънев. Треньор: Тодор Киселичков.
"Монтана": Ивайло Василев, Васил Попов, Стефан Цонков, Владимир Айтов, Галин Ташев, Димитър Илиев, Даниел Георгиев, Никола Гавов, Тони Тасев, Атанас Илиев и Сергей Георгиев. Треньор: Ферарио Спасов.
Голмайстори:1:0 Иван Пенев (45), 1:1 Атанас Илиев (90+5-дузпа).
Главен съдия: Рюстем Карагарен.
Асистенти: Стефан Делчев, Станимир Трифонов.
Червен картон: Красен Трифонов (Локомотив 90+5).
29.07.2018, 11:44 часа