Проклятието на Валери Божинов застигна ЦСКА! "Червените" загубиха от „Левски“ с автогол

Проклятието на Валери Божинов застигна ЦСКА! "Червените" загубиха от „Левски“ с автогол Нападателят на „Ботев“ (Враца) Валери Божинов прокле ЦСКА да загубят дербито с „Левски“ с автогол и преди минути неговата прокоба застигна „червените“. Дербито завърши с победа на сините с 1:0, като единственото попадение бе автогол на вратаря Витаутас Черниаускас в 30-ата минута. Сензационното изявление на Божигол бе направено в събота, когато той си отбеляза автогол, а след това изпусна и дузпа срещу "армейците" за загубата на врачани с 0:2.
"Левски влиза с предимство в този мач. В момента отборът играе много добре. Аз казах на момчетата от ЦСКА, че ако играят както срещу нас, ще имат големи проблеми срещу „Левски“. Като левскар пожелавам на "сините" победа в събота, дай Боже, с автогол на ЦСКА. Така ще бъде най-сладко, както стана срещу нас", изрече прокобата Божинов.
29.09.2018, 19:07 часа