"Кариана"/Ерден/ загуби с 0:2 гостуването на "Локомотив" в София /снимки/

"Кариана"/Ерден/ загуби с 0:2 гостуването на "Локомотив" в София /снимки/ „Локомотив“ (София) победи с 2:0 „Кариана“ (Ерден) в мач от деветия кръг на Втора лига. Попаденията паднаха през втората част. Първо Страхиня Кърстевски откри от дузпа в 51-ата минута, отсъдена за нарушение срещу Владислав Романов. Самият Романов пък удвои в 78-ата минута. Тогава крилото получи центриране около дузпата и прониза за втори път вратаря.
Това бе първи успех за столичните “железничари” след пет мача без успех и първи попадения в противниковата врата след четири срещи суша. С успеха днес „Локо“ излезе от опасната зона и вече е на десета позиция с 10 точки.
„Кариана“ от своя страна остава на дъното с 5 точки.
„Локомотив“: Александър Любенов, Александър Горанов, Владислав Романов /к./, Емил Виячки, Георгиос Бузукис, Зоран Швоня, Иван Калайджийски, Красимир Милошев, Мартин Станкев, Страхиня Кърстевски и Христос Контохристос.
„Кариана“: Павел Станев /к./, Ангел Цолов, Николай Дичев, Деян Иванов, Стоян Предев, Николай Николов, Янислав Иванов, Ивелин Илиев, Ангел Бастунов, Цветомир Тодоров и Кристиян Димитров.
30.09.2018, 19:31 часа