От последните минути: Жестока катастрофа на централен булевард във Враца, линейка кара пострадали в болницата

Тежка катастрофа е станала преди минути на натоварен булевард в централната част на Враца, видя BulNews.bg. Старец не спрял на знак „Стоп“ и бил отнесен от друга кола.
Инцидентът е станал на бул. „Екзарх Йосиф“, малко под бившия ресторант „Ахат“. Около 80-годишен шофьор на „Ауди“ излизал от пряка на главния път, но без да спре и да се огледа. На натовареното шосе той бил блъснат от млад врачанин с лек автомобил „Сеат“.
Ударът е бил толкова силен, че „Ауди“-то изхвърчало на метри от мястото на сблъсъка в тревна площ. Предницата на „Сеат“-а е смазана.
Линейка е откарала в болница възрастния шофьор и жена, която пътувала с него. Според свидетели на катастрофата травмите им не са сериозни, но трябва да бъдат прегледани.
В момента на местопроизшествието има два екипа на полицията, които установяват причините, довели до жестокия сблъсък.
Галерия
09.11.2018, 11:55 часа
12525
1