Бастунов и Дичев вкарват за "Кариана" при победата с 2:0 над "Вихрен"

Бастунов и Дичев вкарват за "Кариана" при победата с 2:0 над "Вихрен" Отборът на "Кариана" спечели и втората си контролна среща на първия си зимен лагер в Сандански. След 2:1 над "Марек" (Дупница) воденият от треньора Веселин Великов тим от монтанското село Ерден се наложи с 2:0 и над домакините от "Вихрен". И този мач се игра на стадиона е село Склаве, а карианци вкараха по един гол преди и след почивката.
Резултатът откри в 15-та мин. Ангел Бастунов. Тогава Цветомир Тодоров комбинира в ляво от себе си с Евгени Игнатов-Бамзе, завърналият се след тежка контузия капитан на втородивизионния тим намери непокрит в наказателното поле Ангел Бастунов и младокът изпрати топката в мрежата. Малко след това Бастунов пропусна на удвои излязъл сам срещу вратаря. До края на полувремето гол с глава на Николай Николов бе отменен заради засада.
След почивката в "Кариана" бяха направени 6 смени, като в игра се появи и най-новото попълнение Красимир Илиев. Именно 26-годишният плеймейкър центрира от корнер и централният защитник Николай Дичев вкара с глава за 2:0. До края на мача Игнатов, Бастунов, Леонел Матадос и Деян Иванов пропуснаха от изгодни положения.
Заради леки травми треньорът даде почивка на Димитър Георгиев и Ивелин Илиев-Шакири.
След проверката с "Вихрен" отборът на "Кариана" се прибира обратноу дома, а от вторник подновява отново тренировки, но вече на клубната си база.
"Кариана": Петър Начев, Ангел Цолов, Георги Илиев, Николай Дичев, Стоян Предев, Николай Николов, Евгени Игнатов, Леонел Матадос, Янислав Иванов, ЦветомирТодоров, Ангел Бастунов (Павел Станев, Цветко Иванов, Деян Иванов, Красимир Илиев, Владимир Мичев, Християн Илиев).
19.01.2019, 17:29 часа